Зменшена ціна! Комплект VÖLKL DISTURBIA + STRAPTEC INITIAL PURPLE 14/15 Збільшити для перегляду

Комплект VÖLKL DISTURBIA + STRAPTEC INITIAL PURPLE 14/15

Потужність для пухкого снігу та парку

Детальніше

Наразі товар відсутній

6 435 ₴

-45%

11 700 ₴

Характеристики

Сезон 2014-2015
Бренд VÖLKL

Інформація

Сноуборд:

Новий вимір у фрістайлі All-mountain

Керується на низькому центральному положенні ніг наче скейтборд. Ця дошка гарантує дивовижні відчуття на будь-яких трасах. У пухкому снігу прогин носика Rocker тримає її на плаву та зменшує появу спазмів у задній нозі, водночас грайлива жорсткість перетворює джиби та різні трюки на прогулянку в парку. Збільшена контактна довжина сноуборду сприяє виконанню довгих карвів та різких поворотів на цілині (непідготованій трасі). Чекай на дивовижне відчуття від дошки!

Коли прогин Rocker в носі забезпечує чудову плавучість у пухкому снігу, то легкий прогин Camber зі збільшеною контактною довжиною між кріпленнями гарантує чудове зчеплення канта на твердих та крижаних поверхнях. Трьохосьове склопластикове сплетення навколо дерев’яного сердечника зменшує вагу, додає тріску, збільшує опір при скручуванні та додає реакції, що нагадує катання на перилах.

Кріплення:

Класика з двома пасками

Straptec Initial для тих хто не звик до системи Fastec. Ці класичні кріплення для сноуборду з двома пасками оснащені високоякісним пластиком, базою серії FT4 середньої жорсткості, що гарантують плавне ковзання на усіх місцевостях. Накладка на хайбек та пом’якшення EVA в підкладці забезпечують зручність навіть на горбистих схилах. Регульовані паски підходять для усіх розмірів взуття, а ручне регулювання дозволяє здійснювати точне налаштування переднього нахилу. Словом це неймовірне кріплення з двома пасками, оснащене усім, що Вам потрібно.

Відгуки

Наразі немає жодного відгуку.

Написати відгук

Комплект VÖLKL DISTURBIA + STRAPTEC INITIAL PURPLE 14/15

Комплект VÖLKL DISTURBIA + STRAPTEC INITIAL PURPLE 14/15

Потужність для пухкого снігу та парку

Написати відгук

30 інших товарів в цій категорії: