Зменшена ціна! Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION BLACK 14/15 Збільшити для перегляду

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION BLACK 14/15

Ваш найкращий друг для усіх місцевостей

Детальніше

Наразі товар відсутній

6 435 ₴

-45%

11 700 ₴

Характеристики

Сезон 2014-2015
Бренд VÖLKL

Інформація

Сноуборд:

Ваш найкращий друг для усіх місцевостей

Цей сноуборд з особливою дівочою формою – те що треба жіночого смаку. Струнка талія допускає надшвидкісну перекантовку та гарантує чудове зчеплення на усіх схилах. У пухкому снігу (паудері) дошка лишається на поверхні завдяки формі прогину Easy Rocker, тоді коли контрольований боковий виріз уможливлює які завгодно трюки.

Конструкція Slim Tip зменшує вагу дошки, роблячи повороти і розвороти легшими та плавнішими. Форма прогину Rocker із направленим боковим вирізом та жорсткішим хвостом запобігають застряванню носика в снігу і сприяють ходовим характеристикам. В поєднанні із трьохосьовим склопластиком, дошка дарує плавне відчуття з прямою передачею зусилля та ідеальне зчеплення канта у кожному русі.

Кріплення для сноуборду:

Бюджетний варіант

Fastec Vision є незвичним кріпленням. Із пластиковою базою та середньою жорсткістю хайбека, ці кріплення гарантують дивовижне катання на трасах, так само як і в парку. Кріплення відзначаються наявністю опори та прямої передачі зусилля, разом із пом’якшенням на підйомі для пальців та на п’ятці. Також перевірена система Fastec дбає щоб райдер не марнував часу на схилах. Раз вмонтовані, кріплення готові до роботи. Водночас паски та передній нахил легко регулюються без використання інструментів. Ці кріплення дають надійність для райдерів з обмеженим бюджетом.

 

 

Купити сноуборд і кріплення для сноуборду можна окремо

Відгуки

Наразі немає жодного відгуку.

Написати відгук

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION BLACK 14/15

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION BLACK 14/15

Ваш найкращий друг для усіх місцевостей

Написати відгук

30 інших товарів в цій категорії: