Зменшена ціна! Комплект VÖLKL SPADE + STRAPTEC INITIAL GREEN 14/15 Збільшити для перегляду

Комплект VÖLKL SPADE + STRAPTEC INITIAL GREEN 14/15

Якщо Ви полюбляєте катання без обмежень та де завгодно, тоді ця дошка для Вас

Детальніше

Наразі товар відсутній

6 105 ₴

-45%

11 100 ₴

Характеристики

Сезон 2014-2015
Бренд VÖLKL

Інформація

Сноуборд:

Якщо Ви полюбляєте катання без обмежень та де завгодно, тоді ця дошка для Вас. Направлений боковий виріз робить катання на цілині (непідготованій трасі) таким же ж зручним як у парку. Якщо трюк не до кінця вдався, то контрольована форма запобігає чіплянню канта, а амортизатор легко поглинає великі падіння. Прогин Rocker та маленький відступ дозволяє цій моделі плисти по пухкому снігу навіть на площині чи схилах. Дошка лишається плавною та надійною на високих швидкостях.

Вставки V-Flex і трьохосьове склопластикове сплетення збільшує стійкість та силу дошки, водночас додаючи реакції. Така властивість допускає спрямоване катання. Симетричний боковий виріз збалансовує дошку навіть при катаннях у зворотній стійці, незважаючи на відступ. Особливо помітні ці характеристики при катанні поза трасами та виконанні трюків у парку.

Кріплення:

Straptec Initial для тих хто не звик до системи Fastec. Ці класичні кріплення з двома пасками оснащені високоякісним пластиком, базою серії FT4 середньої жорсткості, що гарантують плавне ковзання на усіх місцевостях. Накладка на хайбек та пом’якшення EVA в підкладці забезпечують зручність навіть на горбистих схилах. Регульовані паски підходять для усіх розмірів взуття, а ручне регулювання дозволяє здійснювати точне налаштування переднього нахилу. Словом це неймовірне кріплення з двома пасками, оснащене усім, що Вам потрібно.

 

 

 

Відгуки

Наразі немає жодного відгуку.

Написати відгук

Комплект VÖLKL SPADE + STRAPTEC INITIAL GREEN 14/15

Комплект VÖLKL SPADE + STRAPTEC INITIAL GREEN 14/15

Якщо Ви полюбляєте катання без обмежень та де завгодно, тоді ця дошка для Вас

Написати відгук

30 інших товарів в цій категорії: