Зменшена ціна! Комплект VÖLKL SPADE + FASTEC VISION BLACK 15/16 Збільшити для перегляду

Комплект VÖLKL SPADE + FASTEC VISION BLACK 15/16

Найкраще для старту

Детальніше

Наразі товар відсутній

8 190 ₴

-30%

11 700 ₴

Характеристики

Сезон 2015-2016
Вигин дошки Flat Rocker
Стать Унісекс, Чоловіча
Бренд VÖLKL

Інформація

Сноуборд

Найкраще для старту

Spade - не просто досконала дошка для початківців. Для перших пробігів в парку, коротких катань на непідготованих трасах та серйозних карвів на схилах, усе стає можливим з направленим сноубордом для фрістайлу. Поєднання форми Flat Rocker із середньою жорсткістю не помічає дрібних огріхів в катанні та запобігає неприємному зачіпанню кантів. Покриття Grip лаком між кріпленнями гарантує досконале зчеплення в чергах на підйомник або пересуванні з відстібнутою ногою, як спеціальна шершава наклейка. На твердих схилах та високих швидкостях склопластикове сплетення V-Flex виявляє повний потенціал дошки, забезпечуючи чудову передачу зусилля на канти. Spade для тих, кого цікавлять техніки та базові трюки в парку. Дошка більше ніж на один сезон!

    • спритна та грайлива - направлений боковий виріз
    • контрольована та плавка - форма Flat Rocker
    • легка в обслуговуванні та міцна - штампована ковзаюча поверхня

Форма Flat Rocker / Spade

Дошка пласка між кріпленнями і вирізняється мінімальним прогином Rocker в носику та на хвості, тим самим роблячи її спокійною на схилах та видаючи увесь її потенціал на непідготовлених трасах та в парку. Ці дошки легкокеровані, надзвичайно слухняні та контрольовані. Ідеальна форма для новачків, яким кортить спробувати форму Rocker, адже кататися на схилах стає можливим без чіпляння кантів чи застрявання у пухкому снігу.

 Flat Rocker

Кріплення

Найкращий вибір за розумну ціну

Fastec Vision є незвичним кріпленням. Із пластиковою базою та середньою жорсткістю хайбека, ці кріплення гарантують дивовижне катання на трасах, так само як і в парку. Кріплення відзначаються наявністю опори та прямої передачі зусилля, разом із пом’якшенням на підйомі для пальців та на п’ятці. Також перевірена система Fastec дбає щоб райдер не марнував часу на схилах. Раз вмонтовані, кріплення готові до роботи. Водночас паски та передній нахил легко регулюються без використання інструментів. Ці кріплення дають надійність для райдерів з обмеженим бюджетом.

 

 Кріплення VOLKL - Розмірна таблиця

Відгуки

Наразі немає жодного відгуку.

Написати відгук

Комплект VÖLKL SPADE + FASTEC VISION BLACK 15/16

Комплект VÖLKL SPADE + FASTEC VISION BLACK 15/16

Найкраще для старту

Написати відгук

30 інших товарів в цій категорії: