Зменшена ціна! Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION WMN PURPLE 15/16 Збільшити для перегляду

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION WMN PURPLE 15/16

Flavor може бути Вашим улюбленцем. З нею, куди б Ви її не взяли, Вам усе під силу

Детальніше

Наразі товар відсутній

8 190 ₴

-30%

11 700 ₴

Характеристики

Сезон 2015-2016
Вигин дошки Flat Rocker
Стать Жіноча
Бренд VÖLKL

Інформація

Сноуборд

Надійна база для зльоту

Flavor може бути Вашим улюбленцем. З нею, куди б Ви її не взяли, Вам усе під силу. Контрольована форма Flat Rocker, з пониженою жорсткістю, дарує відчуття грайливої дошки та перетворює освоєння необхідних навичок на задоволення. Водночас, Ви можете покластися на неї при виконанні карвів та катанні на крижаних схилах, адже направлений боковий виріз забезпечує ідеальне зчеплення канта. Завдяки прогину Rocker в носику та хвості, дошка невимушено скользить пухким снігом і дає змогу пережити безперешкодне та тривале катання на непідготованих трасах. Конструкція Slim-Tip не лише має крутий вигляд, а відзначається низькою вагою, що робить її легкою в керуванні. Flavor не просто дошка для початківців, це також надійна основа на декілька років!

  • жіноча - тонка дівоча форма
  • різностороння та жвава - форма Flat Rocker
  • плавна - трьохосьове склопластикове сплетення                             

Форма Flat Rocker

Дошка пласка між кріпленнями і вирізняється мінімальним прогином Rocker в носику та на хвості, тим самим роблячи її спокійною на схилах та видаючи увесь її потенціал на непідготовлених трасах та в парку. Ці дошки легкокеровані, надзвичайно слухняні та контрольовані. Ідеальна форма для новачків, яким кортить спробувати форму Rocker, адже кататися на схилах стає можливим без чіпляння кантів чи застрявання у пухкому снігу.

 Flat Rocker

Кріплення

Найкращий вибір за розумну ціну

Універсальні кріплення на всі випадки життя. База і хайбек з високоякісного пластику забезпечують відмінну продуктивність в парку і на будь-яких схилах. Швидка передача енергії до дошки, точні повороти, бездоганні приземлення і комфортна їзда. Гасять вібрації при жорстких приземленнях. Запатентована система швидкого застібання / розстібання Fastec.

 Кріплення VOLKL - Розмірна таблиця

Відгуки

Наразі немає жодного відгуку.

Написати відгук

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION WMN PURPLE 15/16

Комплект VÖLKL FLAVOR + FASTEC VISION WMN PURPLE 15/16

Flavor може бути Вашим улюбленцем. З нею, куди б Ви її не взяли, Вам усе під силу

Написати відгук

30 інших товарів в цій категорії: