Лідери продажів

Інформація

Виробники

Знижки

Постачальники

Поки що відсутні

Список товарів виробника VOLKL

Ось вже більше 80 років Volkl є для всіх професіоналів і любителів гірських лиж синонімом якості і престижу. У 1923 рік, коли Franz Volkl вирішив сконцентрувати весь свій бізнес на створенні гірських лиж, в Баварії знаходилося більше 80 фірм з виробництва лиж та інших спортивних товарів для зимових видів спорту. Перші моделі гірських лиж від Volkl називалися Volstra (Volkl + Straubing).

Компанія Volkl заснована в невеликому баварському містечку Straubing і в 1923 р почала випускати спортивні товари для зимових видів спорту (лижі) і вози.Лижі спочатку називалися Volstra (Volkl + Straubing) Зараз компанія виробляє під своєю маркою гірські лижі, сноуборди, одяг, аксесуари, кріплення для сноубордів. У 2000р створена єдина група компаній MTV - Marker-Tecnica-Volkl. Випуск нових моделей проводиться з урахуванням технічних характеристик моделей один одного. Компанія "Volkl" пропонує спортивний інвентар та спортивний одяг більш ніж в 30 країнах світу. Жодна компанія середнього рівня не здатна запропонувати таку якість і такий асортимент як стратегічний альянс MTV. За останні роки була здійснена потужна географічна експансія продажів продукту компанії далеко за межі Європи, це дозволило значно скоротити витрати, що, в кінцевому рахунку, дають можливість покупцям купувати товар по найбільш сприятливою ціною.У лютому 1994 р компанія "Volkl" перша серед виробників гірських лиж відкрила напрям - "Карвінг". Сьогодні компанія має офіційно зареєстровану торгову марку - "Carver". Відкриття напряму "Карвінг" одне з найбільш значущих подій останнього десятилітті.У листопаді 1997 р компанія "Volkl" відкрила нову фабрику в Straubing-Sand. Фабрика має науково дослідний центр, що займається розробкою і впровадженням новітніх технологій у виробництво гірських лиж, сноубордів і тенісних ракет.Компанія "Volkl" виготовила перший прототип сноуборду в 1986 році, а з 1993 вона випускала сноуборди для торгових марок: Santa Cruz, Sims, Nitro і RadAir. Дошки вироблені "Volkl" відрізняються технічними інноваціями і високою якістю.Компанія "Volkl" має свої лижні команди в наступних країнах: Австрія, Канада, Чехія, Великобританія, Норвегія, Фінляндія, США, Австралія, Швейцарія, Швеція, Німеччина, Італія, Словенія.Імідж компанії, сформований за багато десятиліть:


  • визнаний лідер у виробництві спорттоварів для зимових видів спорту

  • вища якість

  • орієнтація на інтелектуального лижника, прохолодне ставлення до мас моделям (хоча вони, звичайно, присутні в колекції)

  • найпередовіші технології в поєднанні з вірністю традиціям і гідності класики

  • престиж і ексклюзивність

  • компетентність і професіоналізм

  • адекватна ціна

Країна: Німеччина

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 12 із 230 пунктів
Показані 1 - 12 із 230 пунктів