Лідери продажів

Інформація

Виробники

Знижки

Постачальники

Поки що відсутні

Список товарів виробника MARKER

Найбільш легендарні спортсмени каталися на кріпленнях Marker і брали участь у розробці нових моделей. Досить згадати Франца Кламмера - багаторазового чемпіона світу та олімпійських ігор, легенду 70-х років. Зараз за Marker виступають такі уславлені спортсмени, як Alexandra Meissnitzer, Kristina Koznick, Nicole Hosp, Tanja Poutinen. З розвитком та популяризацією фрірайду і ньюскул Marker привернув в свою команду таких відомих райдерів як Brad Holmes, Andrea Binning, Chris Collins, Glen Plake, Ingrid Backstrom, Jeremy Bloom, Nico Zacek, Sarah Burke, Shane McConkey, Ted Davenport та ін.

У 1952 році журналіст, піонер гірськолижного спорту, гірський гід, інструктор, раціоналізатор і винахідник Hannes Marker заснував компанію з виробництва гірськолижних кріплень і представив на ринок перших комерційно успішне кріплення, здатне автоматично відкриватися і вивільняти черевик у разі падіння. Воно називалося Marker Duplex. З появою цього кріплення почалася нова ера гірськолижного спорту. За кілька років продалося більше 5.5 мільйонів екземплярів цієї новинки. Далі, за багато років, компанією Marker було випущено на ринок величезну кількість новинок та інноваційних технологій, таких як головка Simplex; п'ятка Rotomat; система Active AFD; система AFD з нержавіючої сталі; механізми Twincam і Full Spectrum; система Biometric; і такі революційні системи як Selective Control і Piston Control.

Самі легендарні спортсмени каталися на кріпленнях Marker і брали участь у розробці нових моделей. Досить згадати Франца Кламмера - багаторазового чемпіона світу та олімпійських ігор, легенду 70-х років. Зараз за Marker виступають такі уславлені спортсмени, як Alexandra Meissnitzer, Kristina Koznick, Nicole Hosp, Tanja Poutinen. З розвитком та популяризацією фрірайду і ньюскул Marker привернув в свою команду таких відомих райдерів як Brad Holmes, Andrea Binning, Chris Collins, Glen Plake, Ingrid Backstrom, Jeremy Bloom, Nico Zacek, Sarah Burke, Shane McConkey, Ted Davenport та ін.

В останні роки, після того як більшість виробників стали випускати на ринок системи лижі + кріплення, Marker став офіційним постачальником кріплень для лиж K2, VOLKL, KNEISSL, NORDICA та ін .. Після багаторічної співпраці, в 2006 році, компанія Marker об'єдналася з компанією VOLKL .

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 12 із 61 пунктів
Показані 1 - 12 із 61 пунктів